Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи и Годишен извештај за работењето за 2022 година


revidirani fi 2022.pdf

Објавено на: 12.07.2023 14:54:59
Документ БР.: DOC_12304-101/2023
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи