Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

НЕРЕВИДИРАНИ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ ЗА ВЕТЕКС АД,01.01-30.06.2023


6 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци.xls

Објавено на: 18.07.2023 14:04:05
Документ БР.: DOC_26441-2/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.