Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОБРАЗЛОЖЕНИЕ ЗА РАБОТЕЊЕТО НА ВЕТЕКС АД 01.01.-30.06.2023 ГОДИНА


Obrazlozenie od rezultatite od rabotenjeto od 01.01.2023 do 30.06.2023.docx

Објавено на: 18.07.2023 14:04:08
Документ БР.: DOC_10191-485/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации