листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

.


Објавување во врска со капиталот на Макпетрол АД .pdf

Објавено на: 20.07.2023 09:00:57
Документ БР.: DOC_10191-489/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации