Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи на Факом АД Скопје за период од 01.01.-30.06.2023 год.


6 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци 2023.xlsx

Објавено на: 26.07.2023 15:03:40
Документ БР.: DOC_26441-21/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.