листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

 

Комерцијална банка АД Скопје ги објавува Коментарите на неревидираниот (консолидиран и неконсолидиран) Биланс на успех и Биланс на состојба за периодот 01.01- 30.06.2023 година.

 


Коментар на неревидиран (неконсолидиран) Биланс на успех и Биланс на состојба - 2023.06.30.pdf
Коментар на неревидиран (консолидиран) Биланс на успех и Биланс на состојба - 2023.06.30.pdf

Објавено на: 27.07.2023 15:00:28
Документ БР.: DOC_10191-522/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации