листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за финансиските резултати на УНИБанка 01.01-30.06.2023


Образложение за финансиските резултати на УНИБанка 01.01-30.06.2023.docx

Објавено на: 28.07.2023 08:30:33
Документ БР.: DOC_10191-523/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации