Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи  01.01.2023 -30.06.2023 година


6 месечно известување 2023 год..xls

Објавено на: 28.07.2023 08:36:54
Документ БР.: DOC_26441-33/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.