Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани неконсолидирани финансиски извештаи за период 01.01 - 30.06.2023 година

 


Неревидирани неконсолидирани финансиски извештаи за период од 01 01 до 30 06 2023.xlsx

Објавено на: 28.07.2023 14:20:25
Документ БР.: DOC_26441-46/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.