Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Централна кооперативна банка АД Скопје ги објавува неревидираните финансиски извештаи за периодот 1.1.-30.6.2023 година.


Централна кооперативна банка АД Скопје -6 месечно известување.xls

Објавено на: 28.07.2023 14:22:25
Документ БР.: DOC_26441-49/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.