Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

.


Неревидирани Финансиски Извештаи 01.01.-30.06.2023 Макпетрол АД.xlsx

Објавено на: 28.07.2023 14:19:25
Документ БР.: DOC_26441-45/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.