Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

.


Неревидирани финансиски извештаи на Оилко 01.01.-30.06.2023 .xlsx

Објавено на: 28.07.2023 14:31:01
Документ БР.: DOC_26441-50/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.