Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:


6 Месечни известувања- Пекабеско АД - 2023.xlsx

Објавено на: 28.07.2023 14:39:31
Документ БР.: DOC_26441-52/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.