Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Коментар на неревидираните финансиски извештаи на НЛБ Банка АД Скопје за период 01.01.-30.06.2023 година.

 


Анализа на финансиските резултати НЛБ Банка АД Скопје 01.01.-30.06.2023.pdf

Објавено на: 28.07.2023 15:02:59
Документ БР.: DOC_10191-547/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации