Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

 

АД ЕВРОПА СКОПЈЕ ,Неревидирани финансиски извештаи за период 01.01-30.06/2023


berza 01.01-30.06-2023.xls

Објавено на: 31.07.2023 08:44:10
Документ БР.: DOC_26441-61/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.