Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

ОКТА АД -Скопје објавува:


Полугодишно известување 31.07.2023.xls

Објавено на: 31.07.2023 14:06:48
Документ БР.: DOC_26441-69/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.