Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран финансиски извештаи 01.01-30.06.2023


6 и 12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци.xlsx

Објавено на: 31.07.2023 15:14:48
Документ БР.: DOC_26441-88/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.