Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Ви доставуваме неревидиран финансиски извештаи за период од 01,01,2023 год. до 30,06,2023 година.


6 Месечно известувањеГрадски Трговски центар А.Д.Скопје.xlsx

Објавено на: 01.08.2023 14:13:06
Документ БР.: DOC_26441-96/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.