Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Ви испраќаме образложение на финансискиот резултат за период од 01,01,2023 год. до 30,06,2023 год.


образложение на финансискиот резултат 01,01 до30, 06.2023 год..doc

Објавено на: 01.08.2023 14:13:34
Документ БР.: DOC_10191-589/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации