Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Витаминка АД објавува неревидирани финансиски извештаи


Nerevidirani konsolidirani finansiski izvestai 01.01-30.06.2023.xls

Објавено на: 11.08.2023 15:21:52
Документ БР.: DOC_26441-101/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.