Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

.


Неревидирани Консолидирани финансиски извештаи 01.01.-30.06.2023 Макпетрол АД.xlsx

Објавено на: 14.08.2023 14:13:12
Документ БР.: DOC_26441-103/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.