Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

.


Образложение на промените во финансискиот резултат на Макпетрол АД и Подружниците 01.01.-30.06.2023.pdf

Објавено на: 14.08.2023 14:13:12
Документ БР.: DOC_10191-598/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации