Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани финансиски извештаи 01.01-30.06.2023 година


Неревидирани консолидирани финансиски извештаи 01.01-30.06.2023 година.xls

Објавено на: 14.08.2023 15:30:13
Документ БР.: DOC_26441-104/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.