Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон неревидираните консолидирани финансиски извештаи 01.01-30.06.2023 година


Образложение кон консолидираните финансиски извештаи 01.01-30.06.2023 година.docx

Објавено на: 14.08.2023 15:30:13
Документ БР.: DOC_10191-599/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации