листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани, консолидирани Финансиски извештаи за периодот 01.01.2023-30.06.2023 година.


FI_ADING_30.06.2023_konsolidirani,nerevidirani.xls

Објавено на: 15.08.2023 08:50:12
Документ БР.: DOC_26441-107/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.