листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

.


Објавување во врска со капиталот на Макпетрол АД .pdf

Објавено на: 31.08.2023 14:12:50
Документ БР.: DOC_10191-621/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации