листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Нова инвестиција во зголемување на капацитетот и квалитетот на приемот и преработката на грозјето

 


Tikvesh_Nova investicija_7.09.2023.docx

Објавено на: 07.09.2023 15:53:40
Документ БР.: DOC_10191-624/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации