Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за собрание


javen povik 30.10.2023.jpg

Објавено на: 28.09.2023 14:14:24
Документ БР.: DOC_10109-130/2023
Урнек: Јавен повик за собрание