Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог одлуки


predlog-odluka pretsedavac.jpg
predlog-odluka za notar zapisnicar.jpg
predlog-odluka zaotpovikuvanje na clen.jpg
predlog-odluka za imenuvanje clen.jpg
prelog-odluka za dopolnuvanje na statut.jpg

Објавено на: 28.09.2023 14:15:24
Документ БР.: DOC_13285-205/2023
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери