листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Почитувани, АД Оранжерии Ви испраќа Неревидиран,неконсолидиран Биланс на успех за период од 01.01-30.09.2023 година . Во истиот не се забележуваат значителни намалувања во износот на добивката за дадениот период. 


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци.xls

Објавено на: 18.10.2023 14:11:46
Документ БР.: DOC_12298-1/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.