Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.2023

 


Единство берза 30.09.2023.xls

Објавено на: 19.10.2023 08:39:17
Документ БР.: DOC_12298-2/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.