листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Тетекс АД Тетово ги објавува неревидираните неконсолидираните финансиски извештаи за период 01.01.-30.09.2023. 


Неревидирани неконсолидирани финансиски извештаи за период 01.01-30.09.2023.xlsx

Објавено на: 26.10.2023 14:18:33
Документ БР.: DOC_12298-18/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.