листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Стопанска банка АД Скопје ги објавува неревидираните (неконсолидирани) финансиски извештаи за периодот 01.01.-30.09.2023 година

 


Неревидирани финансиски извештаи - Стопанска банка АД Скопје_01.01.- 30.09.2023.xls

Објавено на: 27.10.2023 15:21:25
Документ БР.: DOC_12298-32/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.