Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех на Факом АД Скопје за период од 01.01-30.09.2023 год.


9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци 2023.xls

Објавено на: 27.10.2023 16:00:54
Документ БР.: DOC_12298-33/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.