Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за неревидираниот финансиски извештај за периодот 01.01.2023-30.09.2023

 


Obrazlozenie nerevidiriani rezlutati za period 01.01-30.09.2023.pdf

Објавено на: 30.10.2023 14:15:11
Документ БР.: DOC_10191-689/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации