листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран, неконсолидиран Биланс на успех за периодот 01.01.-30.09.2023 година.


BU_ADING POEDINECHEN_01.01.-30.09.2023.xlsx

Објавено на: 30.10.2023 14:16:11
Документ БР.: DOC_12298-44/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.