Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран извештај за биланс на успех  01.01.2023 - 30.09.2023 


Извештај за берза 01.01.2023-30.09.2023-.xls

Објавено на: 31.10.2023 14:10:42
Документ БР.: DOC_12298-55/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.