Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех за ЗК Пелагонија 01.01-30.09.2023


Неревидиран биланс на успех за ЗК Пелагонија 01.01-30.09.2023.xlsx

Објавено на: 31.10.2023 14:22:42
Документ БР.: DOC_12298-74/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.