Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Македонски Телеком АД Скопје го објавува неревидираниот Биланс на успех за периодот јануари - септември 2023 година.

 


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци.xls

Објавено на: 31.10.2023 14:26:42
Документ БР.: DOC_12298-81/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.