Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Македонски Телеком АД Скопје го објавува oбразложението за работењето за периодот јануари - септември 2023 година.


Obrazlozenie za rabotenjeto na Makedonski Telekom_ Jan - Sep 2023_F3_woTC.pdf

Објавено на: 31.10.2023 14:26:42
Документ БР.: DOC_10191-718/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации