листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

ТТК Банка АД Скопје ги објавува неревидираните финансиски извештаи за периодот 1.1. - 30.9.2023 година.


Неревидирани финансиски извештаи за период 1.1. - 30.9.2023 година.xls

Објавено на: 31.10.2023 14:50:42
Документ БР.: DOC_12298-87/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.