Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација , го објавуваме следниот финансиски извештај ;


9 Мес.известу. 2023 Транскоп(4).xls

Објавено на: 31.10.2023 14:52:20
Документ БР.: DOC_12298-88/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.