Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Витаминка АД објавува неревидиран биланс на успех


Nerevidirani poedinecni finansiski izvestai 01.01-30.09.2023.xlsx

Објавено на: 31.10.2023 15:45:42
Документ БР.: DOC_12298-89/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.