Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог-одлуки за Собрание на акционери на Тутунски комбинат АД Прилеп


CV -Goran Todorov.pdf

Објавено на: 03.11.2023 08:34:24
Документ БР.: DOC_13285-216/2023
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери