листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Тетекс АД го објавува консолидираниот неревидиран биланс на успех за период 01.01.-30.09. 2023


Консолидиран неревидиран биланс на успех за период 01 01 до 30 09 2023.xlsx

Објавено на: 08.11.2023 15:27:29
Документ БР.: DOC_12298-96/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.