листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Тетекс АД објавува ИСПРАВКА на образложението на консолидираните неревидирани резултати за период 01.01.-30.09.2023


Образложение за консолидираните неревидирани остварени резултати за период 01 01 до 30 09 2023.docx

Објавено на: 09.11.2023 09:41:35
Документ БР.: DOC_10191-732/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации