листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон неревидиран консолидиран биланс на успех 01.01 - 30.09


Допис до МСЕ - преку СЕИ НЕТ- 10.11.2023 - 9М консолидирани.pdf

Објавено на: 13.11.2023 14:11:50
Документ БР.: DOC_10191-740/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации