Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Измени во орган на управување во Тутунски комбинат АД Прилеп


Odluka za otpovikuvanje na clen na Odbor na direktori na TKP AD - Riste Tasev.pdf
Odluka za izbor na clen na Odbor na direktori na TKP AD - Goran Todorov.pdf

Објавено на: 13.11.2023 14:32:56
Документ БР.: DOC_12285-72/2023
Урнек: Измени во органи на управување