Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

ИЗМЕНИ ВО ОРГАНИ НА УПРАВУВАЊЕ


Известување за промена на органи на управување 20233.pdf

Објавено на: 14.11.2023 14:10:15
Документ БР.: DOC_12285-74/2023
Урнек: Измени во органи на управување