листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Други ценовно чувствителни информации -Макстил АД


Известување МБ промена на сопственоста_14.11.2023.pdf

Објавено на: 14.11.2023 15:10:24
Документ БР.: DOC_10191-743/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации